Комфорт Мебелі - Офиційний сайт мебельної фабрики - Эктор Хименес-Браво - интернет магазин

Договір оферти

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (ОФЕРТА)
на придбання продукції інтернет магазину

«Комфорт мебель»

1. ЗАГАЛЬНІ  ПОЛОЖЕННЯ

     У відповідності зі статтями 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України (далі – ЦКУ) та Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103, ФОП Висотенко (далі -ФОП), в особі інтернет-магазину nikopol.komfortmebli.com.ua (далі – ПРОДАВЕЦЬ), публікує даний публічний договір, що є договором-офертою (далі Договір) на адресу як фізичних, так і юридичних осіб (далі ПОКУПЕЦЬ) і має відповідну юридичну силу при продажі Товарів або послуг, представлених на офіційному інтернет-сайті Продавця nikopol.komfortmebli.com.ua.

     Факт здійснення ПОКУПЦЕМ замовлення Товару або послуг, в усній (по телефону або в магазині, офісі) або письмовій (через сайт або електрону пошту), згідно ст. 642 Цивільного кодексу України, є повним та беззаперечним прийняттям умов даного договору та інформації викладеній на сайті, а також є згодою ПОКУПЦЯ, що користується послугами або купує Товар, з правилами, строками, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному Договорі.

     Приймаючи даний Договір, ПОКУПЕЦЬ підтверджує, що:

 • інформація, що надається ПОКУПЦЕМ під час оформлення замовлення Товарів або послуг є правильною та актуальною;
 • надана ПОКУПЦЕМ контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни у роботі, акційні пропозиції чи іншу інформацію пов’язаною з діяльністю ПРОДАВЦЯ.

Звертаючись до нас будь-яким з каналів зв'язку (телефонний дзвінок, смс, повідомлення через месенджери, електронну пошту, ПОКУПЕЦЬ відповідно до положень Закону України від 03.07.1996 №270/96-ВР «Про рекламу» надає свою згоду на отримання повідомлень рекламного характеру (у формі СМС та / або пуш-повідомлень, і / або за допомогою додатків і / або месенджерів для смартфонів, і / або телефонних дзвінків, і / або іншим чином на номер телефону та адресу електронної пошти з якої відбувався зв'язок). Разом з цим згідно Закону України №2297-VI від 01.06.2010 р. «Про захист персональних даних», ПОКУПЕЦЬ надає згоду на їх обробку. рекомендовано уважно ознайомтесь з даним Договором.

На підставі вищезазначеного Покупцю рекомендовано уважно ознайомтесь з даним Договором.

В Договорі, якщо зміст не потребує іншого, терміни слід тлумачити наступним чином:

«Оферта» - публічна пропозиція ПРОДАВЦЯ, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти цей Договір, на існуючих умовах, зазначених у Договорі.

«Товар»- перелік найменувань асортименту, представлений на офіційному сайті Продавця nikopol.komfortmebli.com.ua але не обмежується тільки сайтом.

«Продавець» - компанія, що реалізує Товар/послуги, представлені в інтернет-магазині на сайті nikopol.komfortmebli.com.uaале не обмежується тільки сайтом.

«Покупець» - фізична, або юридична особа, що вступили у договірні відносини із Продавцем на умовах, зазначених у Договорі.

«Акцепт» - повне та беззаперечне прийняття ПОКУПЦЕМ умов Договору.

«Замовлення» - окремі позиції із асортиментного переліку Товару, вказані ПОКУПЦЕМ при розміщенні замовлення на інтернет-сайті Продавця nikopol.komfortmebli.com.ua або замовлені будь-яким іншим способом.

Кур’єрська доставка» - безпосередня передача Товару від працівника служби доставки, або від працівника ПРОДАВЦЯ, або від іншої уповноваженої ПРОДАВЦЕМ особи ПОКУПЦЮ в місці, вказаному ПОКУПЦЕМ як адреса доставки, на платній або безкоштовній умовах.

«Інтернет-магазин» - веб-сторінка ПРОДАВЦЯ nikopol.komfortmebli.com.ua.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1.         ПРОДАВЕЦЬ здійснює продаж ПОКУПЦЮ Товару за чинними на момент здійснення замовлення цінами, а ПОКУПЕЦЬ має право здійснити оплату і, у випадку здійснення оплати, зобов’язаний прийняти Товар у відповідності з умовами даного Договору.

2.2.          Даний договір є офіційним документом ПРОДАВЦЯ і є невід’ємною частиною Оферти. Чинна версія Договору розміщена на офіційному сайті ПРОДАВЦЯ nikopol.komfortmebli.com.ua.

3. МОМЕНТ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

3.1.     Текст договору є публічною офертою (відповідно до статей 633, 643 Цивільного Кодексу України та Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103).

3.2.         Факт оформлення Замовлення та/або отримання рахунку на оплату ПОКУПЦЕМ, як самостійно, так і в інший запропонований ПРОДАВЦЕМ спосіб, є беззаперечним прийняттям умов даного Договору, і ПОКУПЕЦЬ надалі виступає як особа, що вступила з ФОП у договірні відносини. При цьому ПОКУПЕЦЬ самостійно ознайомлюється з умовами Договору, і ПРОДАВЕЦЬ не зобов’язаний додатково чи у інший спосіб інформувати ПОКУПЦЯ про наявність договору окрім як його публікації на сайті nikopol.komfortmebli.com.ua.

3.3.         На письмову вимогу ПОКУПЦЯ, ФОП оформляє договір з підписами сторін.

3.4.         ПОКУПЕЦЬ самостійно та за власним бажанням може оформити замовлення на сайті nikopol.komfortmebli.com.ua, та/або оформити замовлення зв’язавшись по телефону, письмово, за допомогою електронної пошти або у будь-який інший спосіб з ПРОДАВЦЕМ, що означає що ПОКУПЕЦЬ ознайомився з даним договором та погоджується з ним.

3.5.         Оферта вступає в силу з моменту її розміщення ПРОДАВЦЕМ на сайті nikopol.komfortmebli.com.ua .

4. ЦІНА ТОВАРУ

4.1.         Ціни в інтернет-магазині вказані в національній валюті України (гривня.) з урахуванням ПДВ за одиницю Товару/послуги відповідно до існуючого прейскуранту.

4.2.     ПРОДАВЕЦЬ залишає за собою право змінювати ціну Товару/послуг до моменту оформлення замовлення без попередження ПОКУПЦЯ.

4.3.         Остаточною є ціна вказана: в розділі Інтернет-Магазин на сайті nikopol.komfortmebli.com.ua, при безготівковому розрахунку банківською картою у відповідному розділі на сайті nikopol.komfortmebli.com.ua або ціна вказана у відповідному розділі на сайті nikopol.komfortmebli.com.ua на момент отримання ПОКУПЦЕМ номеру рахунку при сплаті за допомогою платіжних терміналів Ibox або платіжних терміналів Приватбанк; або ціна вказана у виставленому рахунку. При цьому рахунок, який отримує ПОКУПЕЦЬ, або рахунок номер якого був наданий ПОКУПЦЮ на сайті nikopol.komfortmebli.com.ua є дійсним протягом 2х (двох) робочих днів з моменту його виставлення/отримання номеру рахунку на сайті.

4.4.         Ціни вказані на сайті nikopol.komfortmebli.com.ua можуть носити ознайомчий характер.

5. ОПЛАТА ТОВАРУ/ПОСЛУГ

5.1.         Оплата товарів та послуг, що надаються інтернет-магазином здійснюється у національній валюті України у відповідності з цінами та тарифами, встановленими на момент купівлі товарів або отримання послуг.

5.2.         Оплата товарів та послуг, що надаються інтернет-магазином, здійснюється у відповідності до розділу «Оплата заказа» опублікованому на сайті nikopol.komfortmebli.com.ua, де обов’язковим пунктом є передплата 30% або 100%. Оплата зараховується тільки при умові дотримання порядку опублікованому на сайті.

5.3.         У випадку не оплати або не повної оплати, або несвоєчасної оплати інтернет-магазин залишає за собою право ненадання товару, призупинення або повне невиконання взятих на себе зобов’язань і при цьому не несе відповідальності за можливі наслідки такого рішення/дій. При цьому ПРОДАВЕЦЬ зобов’язаний докласти належних зусиль для того щоб поінформувати ПОКУПЦЯ про настання такої/таких подій та поінформувати про можливі заходи щодо їх усунення з метою належного оформлення замовлення та прийняття його до виконання ПРОДАВЦЕМ.

5.4.         Товари та послуги гарантуються і надаються тільки по факту отримання повної оплати ПРОДАВЦЕМ, що означає сплату 100% вартості замовленого товару згідно діючих цін на момент оформлення Замовлення. До моменту отримання оплати, згідно положень цього пункту, ПРОДАВЕЦЬ не несе ніяких обов’язків перед ПОКУПЦЕМ щодо товарів та послуг замовлених ПОКУПЦЕМ.

5.5.         Обов'язок ПОКУПЦЯ зі сплати вартості Товару вважається виконаним з моменту зарахування відповідних грошових коштів на розрахунковий рахунок ПРОДАВЦЯ.

5.6.         Перед здійсненням поставки Товару ПОКУПЦЮ, співробітники інтернет магазину та/або кур’єр, та/або будь-яка інша третя сторона яка здійснює доставку замовленого Товару за дорученням ПРОДАВЦЯ, має право вимагати від ПОКУПЦЯ надати документ, що підтверджує факт оплати Товару (платіжне доручення, квитанція про сплату тощо).

6. ПОСТАВКА ТОВАРУ

6.1.         Поставка замовленого Товару здійснюється здійснюється згідно умов вказаних на сайті інтернет-магазину nikopol.komfortmebli.com.ua в  розділах «Доставка та підйом меблів» та «Відправлення меблів Новою Поштою».

6.2.         Самовивіз Товару не передбачений.

6.3.         Терміни і час доставки або відправки товару оговорюються особисто для кожної партії товару окремо при оформленні замовлення.

6.4.         При доставці товару і відсутності ПОКУПЦЯ в обумовленому місці та часі, що було досягнуто при замовленні, або перенос ПОКУПЦЕМ дати доставки за 2 дня до отримання ТОВАРУ, нараховується платна повторна доставка згідно тарифів.

7. ПРОДАЖ ТОВАРУ ТА НАДАННЯ ПОСЛУГ

7.1.         Усі послуги та Товари надаються за принципом «як є». Задіяні технічні системи (веб-сторінка та сам сайт nikopol.komfortmebli.com.ua) можуть включати невиявлені технічні помилки, наслідком яких можуть стати неможливість виконання Замовлення, покупки Товару або несвоєчасне виконання замовлення. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть привести обставини, зумовлені людським фактором або ж обставини непереборної сили.

7.2.         ПРОДАВЕЦЬ не несе і ні за яких обставин не може нести матеріальну відповідальність, на суму більшу ніж сума грошових коштів, отриманих від ПОКУПЦЯ в якості оплати за Товар/послуги.

7.3.         ПРОДАВЕЦЬ залишає за собою право відмовити у наданні послуг або продажу товару ПОКУПЦЮ на власний розсуд.

7.4.         Грошові кошти, оплачені ПОКУПЦЕМ, не повертаються у наступних випадках:

 • відмова клієнта від отримання послуги або Товару до здійснення поставки та після оплати;
 • якщо ПОКУПЕЦЬ бажає повернути Товар який є належної якості та/або якщо товар є розпакованим(порушена упаковка).

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ТРЕТІМИ ОСОБАМИ

8.1.         ПРОДАВЕЦЬ не несе ніякої відповідальності за використання або подальше використання Товарів і послуг придбаних в інтернет-магазині nikopol.komfortmebli.com.ua та/або за його допомогою, та/або у будь-який інший спосіб.

8.2.         ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності за вміст та використання проданих Товарів за умови прийняття Товару ПОКУПЦЕМ.

9. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

9.1.         ПРОДАВЕЦЬ зобов’язується:

 • Поставити ПОКУПЦЮ Товар згідно оформленого належним чином та оплаченого згідно умов цього Договору Замовлення.
 • Не розголошувати будь-яку приватну інформацію ПОКУПЦЯ і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
 • Надати ПОКУПЦЮ можливість отримання безкоштовних телефонних консультацій за телефонами, вказаними на сайті ПРОДАВЦЯ nikopol.komfortmebli.com.uaОбсяг консультацій може обмежуватись, але не виключно, конкретними питаннями, пов’язаними із характеристиками Товару та/або виконанням Замовлення.

9.2.         ПРОДАВЕЦЬ залишає за собою право невиконання замовлення у разі виникнення форс-мажорних обставин.

9.3.         ПРОДАВЕЦЬ залишає за собою право змінювати даний Договір в односторонньому порядку до моменту його Акцепту.

9.4.         ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності за неналежне використання Товарів ПОКУПЦЕМ.

9.5.         ПРОДАВЕЦЬ має право в односторонньому порядку передати свої права та обов’язки з виконання Замовлень третім особам.

9.6.         ПОКУПЕЦЬ зобов’язується:

 • Належним чином ознайомитися зі змістом Договору, умовами оплати і доставки на сайті ПРОДАВЦЯ nikopol.komfortmebli.com.ua.
 • Право власності на Замовлення, а також ризик його випадкового пошкодження чи втрати переходять до ПОКУПЦЯ з моменту передачі Товару перевізнику, у випадку доставки кур’єром ПРОДАВЦЯ – в момент передачі ПОКУПЦЮ.

9.7.         Корпусні меблі виготовляються індивідуально для ПОКУПЦЯ у відповідності з каталогами
ПП «Комфорт меблі» і вибраними ПОКУПЦЕМ характеристиками (колір, розмір, модифікація і т.д.)
Меблі (кухні, комп’ютерні столи, комоди, шафи і т.д.) виготовлені під замовлення  згідно каталогів ПП «Комфорт меблі» не входять до переліку товарів належної якості які підлягають обміну та поверненню.

Це означає, що, якщо ПОКУПЕЦЬ замовив меблі, які виготовляються на замовлення згідно каталогів і вони не підійшли з якихось причин, то відповідно до ст.9 Закону України «Про захист прав споживачів», повернути ПРОДАВЦЮ ці меблі неможливо.

10. ТАРА І УПАКОВКА

10.1.    Товар відпускається ПРОДАВЦЕМ ПУКУПЦЮ в тарі (упаковці)

11. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

11.1.      Сторони звільняються від відповідальності за невиконання, чи неналежне виконання зобов’язань за умовами Договору на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов’язань Сторонами за цим Договором.

До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.і.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії, тощо), заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції, заборони на торгівлю та інше). Протягом цього часу Сторони не мають взаємних претензій, і кожна зі сторін приймає на себе свій ризик за наслідками форс-мажорних обставин.

12. АВТОРСЬКІ ПРАВА

11.1.       Вся текстова інформація та графічні зображення, що розміщені на сайті інтернет-магазину є власністю ПРОДАВЦЯ та/або його постачальників і виробників Товару.

13. ІНФОРМАЦІЯ ТА ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ

13.1.      ПОКУПЕЦЬ зобов’язаний надати точну і правдиву інформацію в кількості необхідній для надання послуг та/або купівлі товару, які він отримує або купує.

13.2.      ПОКУПЕЦЬ-фізична особа надає наступну особисту заяву: «Я, ПОКУПЕЦЬ, даю свою згоду на обробку моїх персональних даних (у тому числі: збір, зберігання, систематизація, зміна, видалення, використання, поширення, знеособлення, блокування). Метою використання персональних даних та їх подальшої обробки є отримання ПОКУПЦЕМ Товарів та/або послуг, що надаються ПРОДАВЦЕМ.

13.3.      ПРОДАВЕЦЬ має право на власний розсуд вимагати від ПОКУПЦЯ документального підтвердження автентичності наданої інформації.

13.4.      Надання неточної інформації або не надання такої інформації за вимогою ПРОДАВЦЯ може слугувати приводом для призупинення надання послуг або продажу товару. При цьому ПРОДАВЕЦЬ не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну ПОКУПЦЕМ у випадку призупинення/невиконання послуг або не продажу товару за умови невиконання пункту 13.1.

13.5.      ПРОДАВЕЦЬ збирає і опрацьовує персональні дані ПОКУПЦІВ (а саме: прізвище, ім’я, по-батькові ПОКУПЦЯ; адреса доставки; контактні телефони, адреса електронної пошти, тощо) в цілях: - виконання умов даного Договору; - доставки ПОКУПЦЮ замовленого ним Товару.

13.6.    Доступ до персональних даних ПОКУПЦЯ мають лише особи, які безпосередньо залучені до виконання Замовлення.

13.7.      ПРОДАВЕЦЬ зобов’язується: дотримуватися конфіденційності стосовно персональних даних Покупців; не допускати спроби несанкціонованого використання персональних даних Покупців третіми особами; виключити доступ до персональних даних Покупців, осіб, що не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлення, окрім випадків передбачених чинним законодавством України.

14. ГАРАНТІЯ ТА РЕКЛАМАЦІЯ

14.1.       На всі товари ПРОДАВЦЯ розповсюджуються гарантійні зобов’язання, згідно законодавства України. Гарантійні зобов'язання розпочинаються з моменту поставки Товару Покупцю.

14.2.        У випадку виявлення заводського браку ПОКУПЕЦЬ повинен надати ПРОДАВЦЮ підтвердження виявленого заводського браку згідно розділу «ГАРАНТІЯ», розміщеному на сайті інтернет-магазину nikopol.komfortmebli.com.ua. ПРОДАВЕЦЬ має право вимагати оглянути спеціалістами ПРОДАВЦЯ товар, у якому було виявлено такий заводський брак для підтвердження необхідності заміни деталі.

14.3.      Рекламації по дефектам виробів приймаються:

 • Заповнена заявка-рекламація;
 • Номер і колір деталі і виробу;
 • Фото деталі;
 • Фото етикетки з пачки.

14.4.       Після розгляду заявки рекламації ПРОДАВЕЦЬ сповіщує ПОКУПЦЯ про результат. Це може бути:

 • Виготовлення безкоштовно;
 • Виготовлення за оплату;
 • Необхідність привезти деталь для переробки.

14.5.        Рекламація за рахунок замовника:

 • На биті або подряпані скло/дзеркала;
 • Деталі биті або з механічними подряпинами;
 • Деталі, пошкоджені вологою;
 • Деталі, які були зібрані, або встановлені особисто ПОКУПЦЕМ.

14.6.        Загальні допустимі відхилення:

 • Малопомітні риски на фасадах ПВХ МДФ.
 • Мікрополоси (на фасадах ПВХ металік)
 • Темні і світлі смуги, плями (на фасадах ПВХ металік). На фасадах ПВХ металік можуть проявлятися мікрополоси, схожі на розводи, мікроподряпини або на дефект потрісканій лакованій поверхні, темні або світлі смуги, плями, схожі на світліші або темніші області, що змінюють яскравість, що виникають або зникають під певним кутом зору. Вони дефектом не є, а класифікуються як неминучі індивідуальні особливості металізованих плівок. Це обумовлено специфікою технології виробництва цих плівок, наприклад, нерівномірністю поширення спецефектів і т.д. Ці відхилення відстежити не можливо, так як вони з'являються випадково в більшій чи меншій мірі. Тому переробки за якістю зовнішнього вигляду, що стосуються вище перерахованих відхилень, проводитися не будуть.

14.7.      ПРОДАВЕЦЬ гарантує достовірність інформації розміщеної на сайті nikopol.komfortmebli.com.ua в обсягах не більших за такі ж гарантії надані власниками такої інформації та/або наданої виробником Товару, якщо інформація стосується Товару, колір та форма ТОВАРУ може відрізнятися від оригіналу в залежності від специфіки передачі зображення монітору.

15. ІНШІ УМОВИ

15.1.      Даний Договір за юридичною силою прирівнюється до договору, укладеного в простій письмовій формі.

15.2.      Договір автоматично датується реальним часом прийняття (акцепту) пропозиції ПОКУПЦЕМ.

15.3.      ПРОДАВЕЦЬ залишає за собою право внести зміни в умови Оферти і відкликати Оферту у будь-який момент на власний розсуд. У разі внесення ПРОДАВЦЕМ змін в Оферту, такі зміни набувають чинності з моменту розміщення зміненого тексту Оферти, якщо інший термін набуття чинності змін не визначений додатково при такому розміщенні.

15.4.     ПОКУПЕЦЬ погоджується і визнає, що внесення змін в Оферту спричиняє за собою внесення цих змін у вже укладений і діючий Договір між ПОКУПЦЕМ та ПРОДАВЦЕМ, і ці зміни в Договорі набувають чинності одночасно з такими змінами в Оферті.

15.5.      У випадках, не передбачених цим Договором, Сторони керуються нормами чинного законодавства України.

16. КОНТАКТИ

16.1.     З усіх питань, що виникають з приводу даного договору, будь-ласка звертайтесь до Продавця:

Тел.: (067) 509-44-65

e-mail: office3@komfortmebli.com.ua

16.2.      Банківські та податкові реквізити:


   ФОП Висотенко А.В.    
   Р/р UA86 328704 00000 26000054339811    
   АТ КБ «ПРИВАТБАНК»    
   МФО 328704    
   ЄДРПОУ 3163300678