Шафи-купе із дзеркалом

Шафи-купе із дзеркалом от фабрики Комфорт мебель, официальный сайт в Никополи

Дзеркальні шафи-купе


Дзеркало — це необхідний і надзвичайно функціональний елемент, без якого не може обійтись жодна оселя. Воно здатне візуально розширити простір кімнати, що особливо важливо при її малих розмірах, а також додати приміщенню світла шляхом відбивання сонячних променів. Шафа-купе із дзеркалом є ідеальним рішенням для сучасного інтер'єру. У даній статті ми опишемо головні переваги такого виробу, та ознайомимо вас з асортиментом дзеркальних шаф-купе від фабрики "Комфорт меблі".

Переваги шафи-купе із дзеркалом

  • Збереження простору. З дзеркальною шафою-купе вам не потрібно шукати окреме місце для розміщення дзеркала.
  • Дзеркальна поверхня візуально розширює простір та додає світла, що особливо важливо для власників малогабаритних квартир.
  • Варіативність. Який стиль інтер'єру ви б не обрали, підбір потрібної моделі шафи-купе із дзеркаломшафи-купе із дзеркалом не буде проблемою. Асортимент дзеркальних шаф-купе сьогодні дуже широкий, він представлений не лише класичними варіантами, а й ультрасучасними моделями та романтичними шафами в стилі прованс.
  • Висока функціональність. Шафи з дзеркалом — це справжня знахідка для власників невеликих домівок. Однією з головних переваг шаф-купе є місткість, адже їхня конструкція дозволяє зберігати всередині не лише одяг, аксесуари, взуття, а й дитячі іграшки, побутову техніку та безліч інших речей.

Шафи-купе із дзеркалом від фабрики "Комфорт меблі"

Ми представляємо надзвичайно широкий асортимент шаф-купе, у тому числі й шаф-купе із дзеркалом.  У нас ви маєте можливість обрати пряму чи кутову шафу із такими дзеркальними фасадами:

    Шафа-купе із дзеркалом
  • дзеркало у трьох кольорових варіантах: срібло, бронза та графіт;
  • дзеркало із художнім матуванням: тут ви маєте можливість обрати малюнок із безлічі варіантів із нашого каталогу зображень;
  • дзеркало із кольоровим малюнком: використання фотодруку дозволить вам перетворити класичне дзеркало на витвір мистецтва. У нашому каталозі малюнків ви обов'язково знайдете зображення, яке сподобається на всі 100%.
Ще один варіант використання дзеркала в дизайні шафи-купе — обрати дзеркало в якості вставки у шафах Модель-1, Модель-2, Модель-3, Модель-4, що виглядатиме стильно та сучасно.

Ми уважно стежимо за новинками у світі дизайну інтер'єрів і виготовляємо меблі відповідно до найсучасніших стандартів. У нашому інтернет-магазині ви знайдете не лише шафи-купе із дзеркалом, а й кухні, прихожі, спальні, гостинні та дитячі.

Фабрика "Комфорт меблі" у Києві — вже більше 17-ти років на меблевому ринку. Понад 90% клієнтів рекомендують нас знайомим та повертаються знову, адже у своїй роботі ми використовуємо тільки якісні матеріали, що гарантує високу якість нашої продукції.

08.07.2021

Возврат к списку